Jūs esat šeit: Dārzkopība literatūrā un presē

Raksti, prese un grāmatas par dārzkopību

Žurnālā "Dārza Pasaule" augustā lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Mājas visskaistākā istaba. Laimdotas un Nikolaja Dembovsku čaklās rokas un neizmērojamā enerģija dzimto vietu pārvērtuši par burvīgu paradīzes stūrīti.

Šogad pret nākamā gada kaitēkļiem un slimībām. Daudz vienkāršāk kaitīgos organismus ierobežot rudenī, nekā ar to nodarboties nākamajā gadā.

Lasīt tālāk...

Garšaugu dārziņš

E-pasts Drukāt PDF

Vācu autoru Burharada Bones, Renātes un Frīdhelma Folku, Renātes Ditusas–Bēras grāmatā “Garšaugu dārziņš” ir daudz praktisku padomu kā izmantot garšaugus ikdienā – ārstniecībā un mājsaimniecībā. Tāpat tajā ir atrodamas receptes veselīgu ēdienu pagatavošanai. Taču, lai pie tā visa tiktu ir jābūt pašam dārziņam.

Lasīt tālāk...

Žurnālā "MAZDĀRZIŅŠ" jūlijā lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Dārzkopju jūlija rūpes. Dārza darbu kalendārs.

Gatavojam augu esences.

Kā izveidot dzeltenu puķu dobi.

Lasīt tālāk...

Žurnālā "Dārza Pasaule" jūlijā lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Stingrā režīma dārzs ar lotosu Kad cilvēki ar māksliniecisku izglītību veido dārzu, rodas brīnumi. Īsts brīnums ir Ināras Aires dārzs Salaspils novadā.

Diriģentu Platperu dārzā augi mājinieku vārdos un roze ‘Acapella’ Kur spēku rod Dziesmu svētku virsdiriģents Arvīds Platpers.


Lasīt tālāk...

Gudrs sakņu dārzs

E-pasts Drukāt PDF

Nikolaja Kurdjumova grāmata “Gudrs sakņu dārzs” atšķiras no ierastajām dārzkopības grāmatām ar stilu un autora nostāju dārzkopības jautājumos. Lai arī N. Kurdjumovs ir prakstizējošs dārznieks ar augstāko izglītību šajā nozarē, viņš savu darbu nebalsta uz vispārzināmiem dārzkopības standartiem, bet meklē jaunas idejas un risinājumus.

 

Lasīt tālāk...

Žurnālā "MAZDĀRZIŅŠ" aprīlī lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Dārzkopju aprīļa rūpes

Dārza darbu kalendārs

Zirņu audzēšanas ābece

Agrotehnika, šķirnes, slimības un kaitēkļi, zirņu ēdieni.

Lasīt tālāk...

Dārza Pasaules speciālizlaidums par vīteņaugiem

E-pasts Drukāt PDF

Aprīlī Dārza Pasaules bibliotēkas sērijā iznācis jauns speciālizlaidums  “Vīteņaugi mūsu dārzos”. Tajā atradīsiet informāciju par viengadīgiem un daudzgadīgiem vīteņaugiem –vasaras puķēm, ziemcietēm, kāpelējošiem krūmiem un liānām. Uzzināsiet par jau zināmiem un retāk sastopamiem augiem, kas tiecas tuvāk debesīm.

Lasīt tālāk...

Žurnālā "Dārza Pasaule" aprīlī lasiet

E-pasts Drukāt PDF

Eksperimentu dārzs ar ainavu

Žurnāls  viesojas  pie Uģa Vītoliņa Iecavas puses “Cielavās”, kur saimnieks visu ir paveicis pats.

Pelargonijas dārziem, balkoniem, palodzēm

Pelargoniju ģintī ir aptuveni 250 sugu. Arī Latvijā pelargonijas ir iecienīts augs. Tās audzē kā telpaugus, izmanto vasaras puķu stādījumos, ar tām vasarā izdaiļo balkonus, terases, atpūtas vietas. Žurnālā lasi kādas ir populārākās sugas un šķirnes.

Lasīt tālāk...

2 lapa no 3